۱۰ دلیل؛ چرا کسب و کار شما نیاز به یک وب سایت دارد؟

۱۰ دلیل؛ چرا کسب و کار شما نیاز به یک وب سایت دارد؟

مثل خیلی از صاحبان کسب و کار های بزرگ و کوچک شاید شما هم تصور میکنید که داشتن یک وب سایت نمی تواند سودی در کسب و کار شما داشته باشد. ما در این مقاله سعی داریم شما را از دلایلی که نشان می دهد که چرا شرکتتان چه با هر اندازه کسب کار، نیاز به یک وب سایت دارد آگاه کنیم. با آرنا سافت همراه باشید.

۱. باعث افزایش اعتبار کسب و کار شما می شود

 

امروزه مصرف کننده های زیادی از اینترنت برای جستجوی محصولات یا سرویس های مورد نیازشان استفاده می کنند. کسب و کار شما با داشتن یک وب سایت معتبر می شود. بدون داشتن وب سایت مشتریان بالقوه ی شما به سمت رقبایی که سایت دارند کشیده می شوند.

اگر شما یک سایت با کیفیت و دارای اطلاعات مفید داشته باشید، مردم حتما تحت تاثیر قرار خواهند گرفت . وب سایت تائیر زیادی بر اعتماد مشتری های بالقوه دارد.

 

۲. باعث صرفه جویی در هزینه ها می شود

 

ممکن است فکر کنید که نمی توانید از پس هزینه های یک وب سایت حرفه ای بر بیایید.اما در مقایسه با تبلیغات روزنامه، وقتی به بازار بالقوه ای که با داشتن یک سایت می توانید به آن برسید فکر کنید، این روش بسیار مقرون به صرفه و کارآمد تر است.

۳. سبب آگاه نگاه داشتن مشتریانتان می شود

 

شرکت ها سالانه مبالغ زیادی را صرف بروشور،کاتالوگ و توزیع آنها می کنند اما به وب سایت به دید یک بروشور یا کاتالوگ آنلاین نگاه کنید که محدودیتی در محتوا ندارد و هزینه ای برای تغییرات آن صرف نخواهد شد. این راه مناسبی آگاه ساختن مشتریان خود از رسیدن محصولات جدید، برنامه های آینده، تبلیغات ویژه یا هرگونه خدمات جدید شرکت شما است. برخلاف چاپ آگهی که خیلی زود تاریخش می گذرد و قدیمی می شود، سایت شما می تواند اطلاعات و اخبار فعلی را ارائه دهد.

۴. با داشتن وب سایت همیشه در دسترس باشید

 

یک وب سایت همیشه در دسترس است ،چه برای مشتریان ثابت و چه مشتریان بالقوه، و زمانی که مغازه یا دفتر کار شما تعطیل باشد آنها می توانند به راحتی محصولات و سرویس های شما را ببینند. با زندگی های پر مشغله ی امروزه، فروش از طریق یک وب سایت مزیت بزرگی به حساب می آید.

 

۵. با داشتن وب سایت در وقت خود صرفه جویی کنید

ارائه اطلاعات به مشتریان زمان می برد، چه پای تلفن باشد، چه رو در رو، چه دا

خل بروشور و یا ایمیل.به وسیله ی یک کاتالوگ آنلاین شما می توانید اطلاعات زیادی را در مورد محصول یا سرویس خود ارائه دهید و در وقتتان صرفه جویی کنید.

 

۷. یک وب سایت مکانی برای نشان دادن توانایی‌های شما است

 

مهم نیست که یک شرکت باشید یا برای خودتان کار میکنید. یک وبسایت می‌تواند نمونه کارهای شما و توانایی‌های شما را، با قرار دادن عکس از کارها یا محصولات خودتان و رضایت‌نامه های مشتری های قبلی شما به نمایش بگذارد.

۸. خدمات مشتریان شما را بهبود خواهد داد

 

با قراردادن مطالب مرتبط با کسب و کار شما، سوال و جواب‌های متداول در مورد خدمات یا کسب و کارتان، و قراردادن راهنمای استفاده از محصولات، می توانید خدمت رسانی به مشتریان خود را بهبود ببخشید.

 

۹. ایجاد یک بازاریابی‌ آنلاین و کار آمد

 

اینترنت دروازه  جدیدی را به سوی مشتریان باز کرده است که قبلا وجود نداشته است . با استفاده از تکنیک های بازاریابی اینترنتی می توان راه کم هزینه ای برای جذب مشتری در پیش گرفت.

 

۱۰. پشتیبانی از مشتری

 

با داشتن سیستم تیکتینگ ، سیستم پرسش و پاسخ و  تظرسنجی و یا نظردهی و بسیاری از خدمات پشتیبانی آنلاین می توان بسیاری از هزینه های پشتیبانی را کاهش داد. خیلی از شرکت های بزرگ هستند که خدمات پشتیبانی طراحی سایت را به صورت آنلاین انجام می دهند.

دیدگاه ها

  • پاسخ دهید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

    5 × 5 =